09.01.2016

Słów kilka o minionym roku 2015 | A few words about the last year


Wypadałoby się przywitać w Nowym Roku, prawda??


WITAM SIĘ WIĘC PIĘKNIE!!Początek stycznia zaczęliśmy z przytupem, bo od remontu! I choć to na razie tylko jeden pokój, to i tak w całym domu zapanował chaos i wcale nie twórczy nieład...;) Ale... "zawsze na początku musi być gorzej zanim później będzie lepiej"! I tego się trzymam... ;)

Ponieważ ta dewiza pasuje jak ulał do minionego roku, pozwolę sobie na parę słów podsumowania. Trochę dla Was, trochę dla siebie samej..

Jaki był dla mnie rok 2015? Określę go jednym słowem:

PRZEŁOMOWY 
* Odejście z etatu w lutym było chyba najtrudniejszym momentem i decyzją z którą nosiłam się dość długo. Niebagatelny wpływ miała na nią moja operacja i trudna rekonwalescencja. Ale... I DID IT!

* Wiosną podjęłam konkretne prace nad projektami własnej marki. Wydruki, testy, próby.. I tak powoli zaczęły się krystalizować pierwsze produkty. Złożyłam też wniosek o dofinansowanie przyszłej działalności.
* Rezygnacja z etatu zapoczątkowała też zmiany mojego trybu życia. Postawiłam na więcej ruchu i zdrowszą dietę, dzięki której od września udało mi się pozbyć 6kg!
* We wrześniu wyszłam ze swojej strefy komfortu, by pierwszy raz spotkać się na żywo z innymi blogerkami na festiwalu dla kobiet PROGRESSteron, który miał miejsce w Warszawie. Udało mi się wysłuchać wykładów Uli Phelep i Oli Budzyńskiej, które zapamiętałam jako bardzo motywujące i inspirujące. 
* W październiku, kiedy okazało się, że dostałam dotację, założenie działalności stało się faktem, powstało MADIVA CREATIVE STUDIO - zostałam mikroprzedsiębiorcą!
* Listopad natomiast wydał na świat moje pierwsze "markowe" dziecko - butik MADIVA CREATIVE został otwarty a światło dzienne ujrzały projekty nad którymi pracowałam!!Stanęłam więc na początku drogi, pt. WŁASNY BIZNES.
Co przyniesie Nowy Rok?  Mam sporo planów i pomysłów, ale.. o tym innym razem...:)


Oby rok 2016 dla nas wszystkich był łaskawy i inspirujący!
By udawało nam się realizować siebie, znajdować inspirację do lepszego życia i SPEŁNIENIE!Ściskam Noworocznie!!6 komentarzy:

 1. Witam Cię najlepszymi życzeniami w Nowym Roku. Z Twoich rocznych podsumowań wynika, że dokonała się w Twoim życiu ogromna rewolucja. Podziwiam odwagę i determinację z jaką realizujesz swoje plany i zamierzenia, droga jaką wybrałaś z pewnością do łatwych nie należy, jednak pracą, cierpliwością i konsekwencją można dogonić marzenia, czego Ci z całego serca życzę :) Do Twojego butiku już zaglądałam i podziwiałam oryginalne, świeże, nieopatrzone wzornictwo. Życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam :) Ren

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobre i krzepiące słowo! Pragnę iść swoją drogą, zdaję sobie sprawę z tego, że nie będzie ona prosta ale będę gonić marzenia...:)
   Ściskam noworocznie! ♥♥♥

   Usuń
 2. Trzymam kciuki Magda za Twoją nową drogę.Podziwiam odwagę pościa na swoje, ja wciąż stoję w rozkroku, chciałąbym i boję się. Chciałabym czegoś nowego ale jednocześnie wygodnie mi z tym co mam. Wygoda mnie chyba jednak trochę rozleniwiła. Mam plany na ten rok ale czy się odważę....
  Pozdrawiam Marta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie była to prosta decyzja, ale cały czas wiedziałam, że chcę być niezależna, mieć elastyczny czas pracy i satysfakcję z tego co robię...
   Może ten rok wykrystalizuje Twoje plany na tyle, że będziesz wiedziała w którą stronę iść. Tego Ci życzę!
   Pozdrowienia serdeczne!

   Usuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...