05.07.2017

Perfumeria LULUA


Perfumy.. która kobieta ich nie uwielbia? Która stroni od ubierania się w zapach, by podkreślić swoją osobowość, indywidualizm, elegancję, czy zaintrygować? Właśnie.. uwielbiamy perfumy! I śmiem twierdzić, że nie tylko my kobiety:)
Jakiś czas temu, wraz z Zoyką i Agnieszką, zostałam zaproszona na spotkanie do świata najbardziej oryginalnych zapachów - niszowej perfumerii LULUA w Katowicach. To miejsce skrywa w sobie markowe i luksusowe perfumy damskie i męskie, będące wyjątkowo oryginalnymi kompozycjami, dla najbardziej wymagających klientów. LULUA, to gama niszowych, rzadko spotykanych zapachów a także ekskluzywnych przyborów do golenia i kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Już po przekroczeniu progu perfumerii przywitało mnie designerskie wnętrze z podświetlanymi półkami, na których pięknie zostały wyeksponowane wszystkie propozycje. 

zapachy z płatkami złota

perfumy inspirowane brzmieniem muzyki

Doznałam niemal szoku, gdy goszcząca nas Pani Olga, podczas prezentacji kolejnych, coraz to oryginalniejszych zapachów w intrygujących flakonach, opowiadała niezwykłe historie stojące za ich tworzeniem. Czy wyobrażacie sobie perfumy z płatkami złota? (no dobrze, to jeszcze nie jest takie szokujące) ale perfumy, kryjące w sobie zapach wilgotnej ziemi, wiskey, tytoniu? Tak! Niektórzy twórcy perfum szukają bowiem niebanalnych składników i połączeń, by tworzyć tak niewiarygodne zapachowe kompozycje! A zapachy inspirowane brzmieniem muzyki? Takie również oferuje LULUA i to autorstwa polskich twórców :)


druga część salonu z przyborami do golenia i kosmetykami do pielęgnacji ciała, utrzymana w stylu vintage


Ostatecznie uwiodło mnie TO miejsce. Zdecydowanie warto zajrzeć i poznać inny wymiar zapachów...
Dziękuję za spotkanie :)


3 komentarze:

  1. Oszalałabym z zachwytu! Aż ciekawe - jaki zapach czuje się po wejściu do takiego miejsca? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oszaleć z zachwytu ? Polecam rower

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepadłabym w tej perfumerii :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...