08.09.2016

Identyfikacja wizualna dla MAK DEKOR


Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić projekt identyfikacji wizualnej, jaki w ostatnim czasie wyszedł spod moich rąk :)


Maria, właścicielka firmy MAK DEKOR, tworzącej przepiękne i eleganckie meble lustrzane i ze stali nierdzewnej, zgłosiła się do mnie z prośbą o opracowanie wizytówki. Propozycję przyjęłam z niemałą ekscytacją, proponując jednocześnie odświeżenie logo. W moim odczuciu bowiem, jej tworząca się marka zasługiwała na bardziej wyrazisty wizerunek. Logo z założenia miało być więc eleganckie, nieco w stylu modern classic z nutką nowoczesności. Przede wszystkim miało odzwierciedlać elegancję i luksus jakie niosą ze sobą produkty MAK DEKOR.

Powstało więc proste logo ze złotym, efektownym sygnetem, dobrze prezentujące się zarówno na białym jak i na ciemnym tle w kolorze gorzkiej czekolady.
Dwustronne wizytówki również powstały w dwóch wariantach kolorystycznych.
Uzupełnieniem identyfikacji stał się unikalny wzór firmowy, wykorzystany w wizytówkach, ulotce i na stronie internetowej, która właśnie się tworzy.
fot. MAK DEKOR


Zajrzyjcie koniecznie na profil firmy z lustrzanymi pięknościami:  @m.a.k.dekor

A mnie szepnijcie słówko, czy podoba Wam się mój projekt.  Muszę przyznać, że praca nad nim sprawiła mi wiele przyjemności, natomiast współpraca z Marią w zakresie akceptacji kolejnych etapów była wręcz wymarzona. Mam nadzieję, że to nie ostanie nasze wspólne dzieło :)


Tak Maria pisze o naszej współpracy:


" Któregoś dnia na instagramie, na jednym z profili, moją uwagę przykuły piękne, eleganckie i w moich kolorach kolorach wizytówki :) Doczytując się opisu, trafiłam na @madivacreative... Po przejrzeniu jej profilu, długo się nie zastanawiałam, żeby swoje potrzeby zaadresować właśnie tu. Spodobał mi się Magdy gust, wyczucie piękna i estetyki, dlatego nie miałam wątpliwości, że coś idealnego zaproponuje naszej firmie. Po nawiązaniu kontaktu, Magda przysłała ankietę do wypełnienia, co myślę jest rewelacyjnym pomysłem, bo pozwala lepiej zrozumieć klienta i szybciej zaprojektować wzór, który trafi w jego potrzeby. Tak też się stało w naszym przypadku, wprowadziłyśmy jedynie niewielkie zmiany a na każdą z sugestii Magda reagowała bardzo szybko. Zresztą cały projekt został zrealizowany w krótkim czasie. Bardzo doceniam inicjatywę Magdy zaproponowania nam zmiany kolorystyki strony internetowej,
strona teraz jest zdecydowanie ładniejsza, co więcej, idealnie współgra z cała kolorystyką logo, ulotek i wizytówek. 
Naprawdę polecam. Maria "
Może Ty też potrzebujesz pomocy z zakresie stylizacji wizerunku marki - osobistej, bloga czy firmy. Przyznaję, że coraz bardziej pochłania mnie ten temat i jestem na etapie budowania portfolio. Przyjmę więc kolejne wyzwania :) Odezwij się!Owocnego dnia!


11 komentarzy:

 1. Projekt jest niesamowity! Przez duże N! Logo... no po prostu wow, nic innego nie mogę powiedzieć :) Pełen profesjonalizm, klasa i elegancja. Gratuluję, to świetna robota :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Magdalena Bechcińska8 września 2016 17:05

  Powiem Ci ... robi wrażenie! Piękno, elegancja, styl i klasa! Mistrzostwo spójności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magdaleno moja imienniczko, dziękuję Ci bardzo :) Wiesz, spójność mam chyba we krwi po stworzeniu dziesiątek (setek?) projektów mini kolekcji :)

   Usuń
 3. bardzo eleganckie! robi wrażenie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie zrobione. Myślę, że świetnie oddałaś styl marki, do mnie bardzo przemawia :) Gratulacje !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję :) Starałam się by identyfikacja była spójna ze stylem marki, wyrazista i elegancka.

   Usuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...