01.06.2016

Identyfikacja wizualna dla ZOYKA HOME


W mojej pracy projektowej zdarzało mi się już opracowywać identyfikację wizualną marek. I choć za każdym razem takie wyzwanie sprawiało mi wiele przyjemności, nigdy nie było zajęciem wiodącym. Zawsze działałam bardziej intuicyjnie niż merytorycznie ;) ale intuicja najczęściej mnie nie zawodziła prowadząc do pełnej akceptacji i zadowolenia z projektu.

Ucieszyłam się więc ogromnie, gdy jakiś czas temu Marta z Zoyka Home poprosiła mnie o korektę wizytówki. W zasadzie dała mi wolną rękę :)  W ten sposób, od kreski do kreski, powstała nie tylko nowa wizytówka, ale też i nowe, odświeżone logo na jej bloga - eleganckie, nowoczesne i wyraziste - jak styl Zoyki. Skrojone na miarę i przyjęte z niemałą ekscytacją :) Cóż więcej trzeba! 

To był ten moment, gdy zdałam sobie sprawę z tego, że opracowywania identyfikacji wizualnej niebywale mnie pociągają i mogłabym rozszerzyć o nie swoje projektowe propozycje.Tak Zoyka pisze o swoim nowym logo:


" Magda 'wpadła' mi w oko już dawno temu :) Z zaciekawieniem i podziwem wchodziłam na jej blog i wzdychałam. Urzekały mnie zdjęcia, aranżacje i dobór dodatków, i wiedziałam już, że Madiva Creative ma to 'coś' i trzyma mnie w garści :) Jako, że uwielbiam współpracować z osobami z pasją, nasze kawiarniane spotkania niemal nie miały końca. Ale do rzeczy... Madiva stworzyła moja kartę identyfikacji wizualnej. Jestem osobą niezwykle wymagającą i jak zwykle miałam obawy ale one tutaj całkowicie zostały rozwiane! Jestem zachwycona moim nowym logo a wizytówki skradły moje serce. Gdy je odebrałam z drukarni gapiłam się na nie przez niemal godzinę i zerkam na nie do tej pory ;)
Magda chyba weszła do mojej głowy bo dostałam dokładnie to czego oczekiwałam. Klasa, wysublimowanie i styl nowojorski. Dziękuję bardzo!
                                                                                                                                   Zoyka "
fot. Marta Zoyka Michalik


Muszę przyznać, że popełnienie powyższego projektu było dla mnie ogromną przyjemnością a radość z faktu, iż projekt został zaakceptowany i pokochany napędza mnie do dalszego działania. Już wkrótce zabieram się za kolejne brandingowe wyzwanie! Stay tuned :)♥ Uściski! ♥2 komentarze:

  1. Stworzyłaś cudo! Szalenie mi sie podoba - zdolna kobietka z Ciebie i dobrze wiedzieć do kogo się zwrócić:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję pięknie, bardzo mi miło :) ... i polecam się oczywiście w razie potrzeby :)

      Usuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...