05.05.2016

Współprowadząca "biurowego" bloga :)Witajcie czwartkowo!


Wspominałam Wam chwilę wcześniej, że zostałam niedawno zaproszona przez firmę IDURO do współprowadzenia ich bloga firmowego. IDURO zajmuje się projektowaniem i wyposażaniem przestrzeni... do pracy. A że interesują mnie różne oblicza wnętrz, więc przystałam na tę propozycję z niemałym entuzjazmem...:) Przestrzenie biurowe to niesamowita kopalnia ciekawych rozwiązań projektowych i im bardziej w temat wnikam, tym bardziej mnie fascynuje i zadziwia...;)

"(...) Temat pierwszego wpisu wybrałam... spontanicznie i emocjonalnie, przy okazji świątecznego nadrabiania pozycji filmowych – zobaczcie wnętrza biura z filmu „PRAKTYKANT” Nancy Meyers. Mamy tu...."  CZYTAJ DALEJŻródło: Styleathome.com


Zainspirowana filmowymi kadrami, poczyniłam też poniższy kolaż...:) Pisałam już, że lubię tworzyć takie zestawienia?...;)


Zapraszam Was bardzo na cały wpis, w którym znajdziecie jeszcze więcej zdjęć i kolażową specyfikację. Widzieliście film? Co sądzicie o tych wnętrzach? Ja jestem zauroczona..


Zastanawiam się teraz nad następnym tematem... Może tym razem coś kolorowego albo... domowego? Może macie jakieś sugestie? ;))♥ Do napisania! ♥2 komentarze:

  1. Biuro marzeń! Rewelacja! Wnętrze jak z filmu;D Najładniejsze są te lampy i duże okna:) Wprowadzają w niesamowity klimat:)Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...