22.01.2017

Otwarcie showroomu PRIMAVERA HOME


Możliwość przekonania się naocznie jak własny projekt graficzny funkcjonuje w realnej rzeczywistości jest nieoceniona. W środę miałam okazję przekonać się, jak opracowana przeze mnie identyfikacja wizualna dla PRIMAVERA HOME - z wszystkimi materiałami promocyjnymi - realnie pracuje dla marki :)

Na otwarcie showroomu PRIMAVERA HOME w Warszawie, wybrałyśmy się razem z Martą z ZOYKA HOME. Blask, elegancja, luksus, szlachetność detali.. to wszystko powitało nas na miejscu.
Oferowane przez firmę ekskluzywne lustrzane i stalowe meble, tapicerowane welurem sofy, ceramiczne wazy i piękne dekoracje stołu dumnie prezentowały swoje wdzięki.
My z kolei zostałyśmy ugoszczone szampanem i przepysznym rosyjskim kawiorem :)

Zapraszam na całkiem sporą garść zdjęć :) 
 O ile ja w relacji skupiłam się na szerszych kadrach, o tyle ZOYKA postawiła na apetyczne detale i zbliżenia. Koniecznie do niej zajrzyjcie dla uzupełnienia całości: TUMam nadzieję na dalsze tak ekscytujące projekty :)

♥ Do następnego! ♥
5 komentarzy:

  1. Tyle pięknych rzeczy, mebli i detali...oj chciałoby się :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę tam coś dla siebie - misę z Raffaello ;-) Już u Zoyki zdradziłam, że nie przepadam za kryształami i to zmora mojego dzieciństwa. Nie wiem, czy dobrze czułabym się w takim pomieszczeniu przez długi czas, a już tym bardziej, jakby miało być moim mieszkaniem. Za to na pokaz bym się wybrała.

    Zdjęcia absolutnie przepiękne.

    Pozdrawiam, Ania z D.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...