09.11.2015

INSTA LOVE #september #october


BIEDNY MÓJ OPUSZCZONY BLOGU!

Ostatnio traktuję Cię po macoszemu.. Nie dokarmiam, nie głaszczę... Echh.. Cicho tu i sennie..
Ale zaraz! To nie tak, że leżę na kanapie do góry brzuchem i z nudów nie wiem już co robić! DZIAŁAM!! I dlatego mniej mnie tutaj a więcej w realu z nosem w projektach i okiem przy aparacie...;) No ok, na instagramie się czasem pojawiam...;)
Podsumowanie września i października miało być tydzień temu i... tak się zsumowało, że jest dzisiaj.
Ale... co się odwlecze, to...;)
WRZESIEŃ

Minął mi pod znakiem oczyszczania przestrzeni domowej, formowania ulubionej i wykorzystywanej w 100% garderoby. To miesiąc, w którym udało mi się zmobilizować i zacząć dietę - dla zdrowia i zrzucenia paru zbędnych kilogramów. Na dzień dzisiejszy jest ponad 4 kg mniej co uważam za całkiem niezły jak na siebie wynik - dodam, że bez większych wyrzeczeń i katowania się głodówką. We wrześniu też zapadła konkretna decyzja o otwarciu własnej firmy. Pomogły dobre wiadomości...;)

PAŹDZIERNIK

Przyniósł formalności z tym związane - TAK! MADIVA CREATIVE STUDIO zaczęło działać! Obfitował też w wycieczki: krajoznawczą do ruin zamku w Olsztynie pod Częstochową i rozwojową do Warszawy na festiwal kobiet PROGRESSteron (super sprawa!). Nie zabrakło też wizyty kochanego gościa, z którym mogliśmy spędzić parę dni....:)

LISTOPAD

Zaczął się pracowicie, ale... to przecież już temat na zupełnie inny wpis.....;)Po więcej insta chwil z mojej codzienności zapraszam na @madivacreative

SERDECZNOŚCI!
1 komentarz:

  1. Dzień dobry, to już listopad. Rzeczywiście długo Cię nie było, ale jak piszesz, masz za sobą bardzo pracowity czas, są również sukcesy w postaci otwarcia wymarzonej Firmy. Wypada więc życzyć Ci obfitości dalszych sukcesów, siły, optymizmu i wiary, że się uda. Podążaj dalej za marzeniami...Twoje spełnią się na pewno. :) Ciepło Cię pozdrawiam :)
    Ren

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz! :)
Thank you very much for your comment! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...